Poštovné zdarma pro všechny produkty při platbě předem.

Péče a údržba o Fleshlight

Fleshlight po použití, bohužel pro nás pány, vyžaduje péči, aby bylo možné zajistit její životnost. Je důležité po každém použití vložku vyndat, vyčistit a usušit. V jiném případě by zbytky lubrikačního gelu a spermii způsobily vznik plísní a tím by se stala vložka nepoužitelná.

Vypláchnutí vložky a pouzdra

Po každém použití vložku vyndejte z plastového obalu a vypláchněte jí teplou a čistou vodou. Výplach proveďte důkladně především u vložky s hodně členěnou strukturou (komory, dutiny, žebrování). Vložku se pokuste opatrně převrátit naruby, ale jen tak aby nedošlo k poškození, deformaci nebo roztržení. Pokud si obracením vložky nejste jisti, raději ji propláchněte o několik minut déle. Průměrně doporučujeme oplachovat vložku kolem 3 - 5minut. Poté samostatně opláchněte plastový obal a spodní víko.

Nepoužívejte mýdlo nebo jiné čisticí prostředky

Běžná mýdla a čisticí prostředky ničí chemickou strukturu materiálu Super Skin. Pokud se použijí prostředky na bázi olejů a čističů, tak bude materiál po několika čistění lepkavý a nevzhledný. Při nesprávně údržbě nebude možné uznat pozdější reklamace.

Použití desinfekce Fleshwash

Doporučujeme po očištění vodou jednoduše nastříkat do nitra vložky desinfekci Fleshwash. Fleshwash během několika málo minut odstraní choroboplodné zárodky, baterie a plísně, které jsou zdraví škodlivé.

Vysušení vložky a pouzdra

Po důkladném očištění a desinfekci patří sušení mezi další faktory přispívající k trvanlivosti vložky Fleshlight. K rychlejšímu usušení použijte čistý a suchý ručník.

Vzhledem k obtížnému přístupu k vnitřnímu kanálku, doporučujeme na vysoušení použit fén na vlasy. Na vysoušeči nastavte chladný proud vzduchu (bez ohřívání). K dosušení složitější sktruktury vložky použijte papírové ubrousky nebo kapesníky, které postupně nasáknou většinu vlhkosti.

Pokud nechcete použít fen, tak vložku vložte zpět do obalu a nechte oba konce odšroubované. Obal poté uložte na vzdušné místo, tak aby obě strany nebyly zakryté jinými předměty. Lze použit vlahý radiátor (nikoliv rozžhavený). Po několika hodinách fleshlight otočte.

100% péči zakončíte pudrem Fleshlight

Aby byla péče dokonalá a obnovila se hebkost povrchu, použijte Fleshlight pudr. Fleshlight pudr je speciálně navržený pro materiál Super Skin a jeho péči. Pudr se nedá nahradit dět-ským pudrem, protože obsahuje oleje, které mohou materiál poškodit.

copyright © 2012 - 2018 Acebiz s.r.o. - autorská práva   Mapa webu