Poštovné zdarma pro všechny produkty při platbě předem.

Fleshlight Vstroker

Produkt je vyprodán nebo skončil

Fleshlight Vstroker představuje ve světě nejmodernější „virtuální sex“, který monitoruje rychlost, při které pronikáte do vaší vagíny Fleshlight a bezdrátově přenáší údaje snímače k počítači. Fleshlight Vstroker bude reagovat dle vašich pohybů, které pak uvidíte na obrazovce.

Použití:

Vložte 2x AAA baterie (jsou součástí balení) do prostoru pro baterie. Pomocí přiloženého CD nainstaluje ovladače do Vašeho počítače. Do počítače vložte přiložený USB přijímač a stáhněte si jakýkoliv erotický film z obrovské nabídky Vstroker (jedno video cca 600 MB). Pro přístup k databázi filmů je nutné mít členství na Vstroker.com (7 dnů máte zdarma). Promo film je k dispozici na http://www.vstroker.com/promo.html. K provozování videa je nutná instalace Adobe Air.

Našroubujte elektronickou část do adaptéru, poté odšroubujte kryt na zadní straně vaší masturbátoru Fleshlight a zašroubujte Fleshlight Vstroker. Je možné jej povolit či utáhnout (stejně jako původní víčko Fleshlight) a regulovat tak podtlak ve vagíně. Poté stiskněte tlačítko na spodní straně vašeho Vstroker, LED dioda začne zeleně blikat, což značí propojení s počítačem.

Jakmile ve filmu dojde k erotické scéně, začněte používat Vaši Fleshlight obvyklým způsobem, děj filmu se přizpůsobí vašim pohybům. Díky tomu, že kamera snímá Vaši virtuální partnerku z vašeho pohledu, vše se neuvěřitelně blíží realitě.

Obsah balení:
  • zařízení Fleshlight Vstroker pohybové čidlo,
  • nástavec Fleshlight,
  • USB bezdrátový přijímač,
  • 2x AAA baterie,
  • ovladače na CD,
  • předplatné zdarma jako člen Vstroker v délce 7 dnů,
  • promo film.
Údržba:

Fleshlight Vstroker se skládá ze dvou částí. Nikdy nedovolte, aby se kapalina dostala dovnitř částí s elektronikou nebo bateriemi. K čištění můžete použít hadřík namočený teplou vodou a čistit stejným způsobem, jako byste čistili Fleshlight a potom osušte čistým hadříkem. Ujistěte se, že adaptér kus úplně suchý, předtím než ho budete spojovat s elektronickou částí.

Minimální požadavky na systém:

PC: Widnows Systém XP/XP64/Vista/Vista64/7 OS-Intel Pentium 4 1.3 GHz nebo AMD Athlon XP 1500 ± 2 GB RAM – 10 GB dostupného místa na disku – širokopásmové připojení k internetu. Adobe Air.

MAC: Intel Core TM Duo 1.83 GHz – Mac OS 10.5 – 1 GB RAM – 10 GB dostupného místa na disku – širokopásmové připojení k internetu.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

3052 poboček České pošty Zdarma

Vyzvedněte si objednávku na pobočkách České pošty, diskrétně a levně. Za službu Na Poštu nic zaplatíte.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

copyright © 2012 - 2019 Acebiz s.r.o. - autorská práva   Mapa webu