Poštovné zdarma pro všechny produkty při platbě předem.

Fleshlight Vstroker

1 289 Kč původně: 1 499 Kč  (ušetříte 15%) produkt je vyprodán
Dostupnost: neznámá
produkt je vyprodán
    Doprava zdarma na vše při platbě předem

Fleshlight Vstroker představuje ve světě nejmodernější „virtuální sex“, který monitoruje rychlost, při které pronikáte do vaší vagíny Fleshlight a bezdrátově přenáší údaje snímače k počítači. Fleshlight Vstroker bude reagovat dle vašich pohybů, které pak uvidíte na obrazovce.

Použití:

Vložte 2x AAA baterie (jsou součástí balení) do prostoru pro baterie. Pomocí přiloženého CD nainstaluje ovladače do Vašeho počítače. Do počítače vložte přiložený USB přijímač a stáhněte si jakýkoliv erotický film z obrovské nabídky Vstroker (jedno video cca 600 MB). Pro přístup k databázi filmů je nutné mít členství na Vstroker.com (7 dnů máte zdarma). Promo film je k dispozici na http://www.vstroker.com/promo.html. K provozování videa je nutná instalace Adobe Air.

Našroubujte elektronickou část do adaptéru, poté odšroubujte kryt na zadní straně vaší masturbátoru Fleshlight a zašroubujte Fleshlight Vstroker. Je možné jej povolit či utáhnout (stejně jako původní víčko Fleshlight) a regulovat tak podtlak ve vagíně. Poté stiskněte tlačítko na spodní straně vašeho Vstroker, LED dioda začne zeleně blikat, což značí propojení s počítačem.

Jakmile ve filmu dojde k erotické scéně, začněte používat Vaši Fleshlight obvyklým způsobem, děj filmu se přizpůsobí vašim pohybům. Díky tomu, že kamera snímá Vaši virtuální partnerku z vašeho pohledu, vše se neuvěřitelně blíží realitě.

Obsah balení:
  • zařízení Fleshlight Vstroker pohybové čidlo,
  • nástavec Fleshlight,
  • USB bezdrátový přijímač,
  • 2x AAA baterie,
  • ovladače na CD,
  • předplatné zdarma jako člen Vstroker v délce 7 dnů,
  • promo film.
Údržba:

Fleshlight Vstroker se skládá ze dvou částí. Nikdy nedovolte, aby se kapalina dostala dovnitř částí s elektronikou nebo bateriemi. K čištění můžete použít hadřík namočený teplou vodou a čistit stejným způsobem, jako byste čistili Fleshlight a potom osušte čistým hadříkem. Ujistěte se, že adaptér kus úplně suchý, předtím než ho budete spojovat s elektronickou částí.

Minimální požadavky na systém:

PC: Widnows Systém XP/XP64/Vista/Vista64/7 OS-Intel Pentium 4 1.3 GHz nebo AMD Athlon XP 1500 ± 2 GB RAM – 10 GB dostupného místa na disku – širokopásmové připojení k internetu. Adobe Air.

MAC: Intel Core TM Duo 1.83 GHz – Mac OS 10.5 – 1 GB RAM – 10 GB dostupného místa na disku – širokopásmové připojení k internetu.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

3016 poboček České pošty Zdarma

Vyzvedněte si objednávku na pobočkách České pošty, diskrétně a levně. Za službu Na Poštu nic zaplatíte.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

copyright © 2012 - 2018 Acebiz s.r.o. - autorská práva   Mapa webu