Poštovné zdarma pro všechny produkty při platbě předem.

Fleshlight Vibro Pink Lady Touch

Doporučené doplňky:1 899 Kč původně: 2 089 Kč  (ušetříte 10%)
Dostupnost: ihned k odběru poslední 1 ks
    U produktu je doprava zdarma

Masturbátor Fleshlight Vibro Pink Lady Touch je odlitek skutečné vaginy určený masturbaci vyrobený ze speciálního materiálu 'Super Skin'. Materiál vagíny Fleshlight si stejně jako lidská kůže drží teplo a při masturbaci po dostatečné lubrikaci je od skutečné ženské vagíny pocitově k nerozeznání. K vibračnímu masturbátoru je dodávána vložka Vibro Touch. Vstup vaginy je vymodelován realisticky dle skutečně vagíny s pysky a klitorisem.

Vložka Vibro touch se od běžných vložek liší především v možnosti uložení vibračních patronek. Ve vložce jsou umístěny 3 pouzdra pro vibrační valečky. Samotná vložka Vibro touch je na vstupu tvořena užším kanálkem o délce poté následuje hlavní a jediná komora, která je celá pokryta výstupky o velikosti cca 5mm v úhlu 45° a jsou uloženy ve směru se vstupem do kanálu. Základní průměr hlavní komory je cca od 15-18mm.

Regulace těsnosti vagíny se provádí ve spodní části přivíráním a otvíráním přisávaného vzduchu, který pak vyvolává větší nebo menší podtlak (šroubováním víčka na spodní části).

Voděodolný - použití ve sprše i vaně.

Příslušenství obsahuje:
  • plastový obal 'baterka' s víkem.
  • superskin vložka Vibro Touch.
  • 3x vibrační patronka
  • jednorázový vodní lubrikační gel 6 ml.
  • 10 ks baterií LR44 pro vibrační patronku.
  • Návod pro použití a údržbu.

Barva: růžová.

Velikost:
  • délka celková 25,4 cm,
  • délka Superskin vložky 22,5 cm,

Provoz:

Doporučeno používat Lubrikační gel Flesh lube na vodní bázi.

Sex s vagínou Fleshlight je naprosto bezpečný. Nehrozí riziko nákazy pohlavní chorobou, díky super materiálu vám vagína vydrží mnoho let. Masturbací s vagínou Fleshlight dosáhnete vyšší sexuální výdrže.

Pro zachování jemného povrchu je dobré povrch po vysušení posypat jemně potravinářským kukuřičným škrobem, nebo originál pudrem pro Fleshlight, pak zůstane povrch sametově hebký.

Údržba vložky je vzhledem k rozmanité struktuře a členitosti složitější. Zbytky lubrikačního gelu a dalších tekutin zůstávají v texturované vložce v každém zákoutí. Je tedy nutné vložku pečlivě propláchnout v teplé vodě. V druhé části je potřeba vložku dokonale vysušit. V žádném případě ji nevracejte do plastového obalu. Doba vysoušení může trvat až 5-7 hodin!!! K rychlejšímu vysušení použijte fen či papírové ubrousky. Fen nastavte pouze na studený vzduch. Na čištění vložky nepoužívejte mýdlo. Doporučuje se použít Fleshlight desinfekci.

Zajímavost: Nejlepší metoda, jak ohřát vagínu na tělní teplotu, je ponořit Fleshlight na několik minut do teplé vody (nesmí být vařící). Napusťte umyvadlo teplou vodou a vložku Fleshlight do ní ponořte. Jelikož Fleshlight plave, zatižte ji pod vodou. Pro maximální prožitek tepla ze skutečné vagíny, můžete do vody ponořit I tubu s lubrikačním gelem.

Přizpůsobte si těsnost a intenzitu sání pomocí otočného víčka na spodní straně.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

Lubrikační gel Fleshlight Fleshlube 250 ml
Lubrikační gel Fleshlight Fleshlube 250 ml
539 Kč

3055 poboček České pošty Zdarma

Vyzvedněte si objednávku na pobočkách České pošty, diskrétně a levně. Za službu Na Poštu nic zaplatíte.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

copyright © 2012 - 2019 Acebiz s.r.o. - autorská práva   Mapa webu