Poštovné zdarma pro všechny produkty při platbě předem.

Fleshlight Sex in a Can Lady Lager

Doporučené doplňky:1 149 Kč původně: 1 399 Kč  (ušetříte 18%)
Dostupnost: ihned k odběru poslední 2-3 ks
    Doprava zdarma na vše při platbě předem

Masturbátor Fleshlight Sex in a Can Lady Lager s vložkou s Mini Lotus tvarem vnitřního tunýlku je ve zlaté plastické plechovce s polepem jako klasické plechovkové pivo.

Fleshlight Sex in a Can Lady Lager má na vstupní části vymodelovanou klasickou vagínu s jemnými pysky a klitorisem, takže navozuje atmosféru klasického sexu.

Tvar vnitřní vložky Mini Lotus je s několika různě tvarově provedenými komůrkami a úzkým tunýlkem, které působí hodně intenzivně dráždivě a navíc při vysunování působí obdobné dráždění jako podtlak při sání pusou. Každá část působí při různé hloubce zasunutí jiným vzrušujícím pocitem.

Obal je dobrý pro uschování vložky a velice dobře se při masturbaci drží. Stačí jen otevřít vrchní část a nanést dostatečné množství lubrikačního gelu.

Barva vložky růžovo - tělová.

Tvar vstupu - vagína.

Textura vnitřního kanálku: Mini Lotus, kanálek vložky je průchozí.

Velikost:
  • Průměr vnitřní: od 1,9 cm, roztažitelný až na 5 cm.
  • Délka celková: 20 cm, hloubka vložky 17,5 cm (maximální délka penisu do 16 cm).
  • Průměr plechovky: 7,5 cm.

Fleshlight Sex in a Can Lady Lager je speciální masturbátor pro pány od firmy Fleshlight. Je to menší sestřička velkých masturbátorů Fleshlight.

Sex In A Can linie představuje nové druhy s plastovým obalem vypadajícím jako plechovka a s novými Fleshlight tunýlky s různě dráždícími účinky.

Spodní částí plechovky si můžete regulovat vnitřní podtlak přisáváním vzduchu, stačí jen dno pootočit a tak otevřít nasávací otvot pro vzduch, který vnikne zespodu do masturbátoru a sníží podtlak.

Pro zachování jemného povrchu je dobré povrch po vysušení posypat jemně potravinářským kukuřičným škrobem, nebo original pudrem pro Fleshlight a Natur skin, pak zůstane povrch sametově hebký.

Nepoužívat silikonové lubrikační gely a oleje. Doporučeno používat Lubrikační gel Flesh lube na vodní bázi.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

Lubrikační gel Fleshlight Fleshlube 250 ml
Lubrikační gel Fleshlight Fleshlube 250 ml
539 Kč

3055 poboček České pošty Zdarma

Vyzvedněte si objednávku na pobočkách České pošty, diskrétně a levně. Za službu Na Poštu nic zaplatíte.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

copyright © 2012 - 2019 Acebiz s.r.o. - autorská práva   Mapa webu