Poštovné zdarma pro všechny produkty při platbě předem.

Fleshlight Pink Lady Original

Doporučené doplňky:
1 599 Kč původně: 1 759 Kč  (ušetříte 10%)
Dostupnost: ihned k odběru 4 ks
    U produktu je doprava zdarma

Fleshlight Pink Lady Original je základním masturbátor pro muže vyrobený z patentem chráněného speciálního materiálu „Super Skin“. Vagína Fleshlight se prodává v několika provedeních, lišících se vložkou, vnitřním tvarem a odlitkem otvoru. Vstup vagíny je pak u některých modelů odlitý přesně podle pysků populárních amerických porno hereček. Více informací naleznete na www.fleshlight.cz.

Vložka Pink Lady Originál má realisticky vytvarované pysky a klitoris. Vnitřní část je tvořena základním a hladkým kanálkem. Tento převratný masturbátor je na trhu od roku 1998. Od této doby přibylo velké množství variací kanálků a komůrek. Délka vložky 22,5 cm a průměr 20 mm.

Ačkoliv se jedná o základní výrobek značky Fleshlight, tak hladký kanálek vytváří příjemnou a dlouhou stimulaci penisu. Stimulace je o několik řádu lepší než neznačkové masturbátory. Naopak oproti jiným řadám značky Fleshlight je stimulace a tím i masturbace celkově nudnější, což je následkem jednoduché vložky. Doporučujeme vyzkoušet vložky ze série Fleshlight Girls Lotus. Výhodou jednoduchého tvaru je naopak snazší údržba díky hladké vložce.

Materiál: SuperSkin.

Provoz:

Doporučeno používat Lubrikační gel Flesh lube na vodní bázi. Nepoužívat silikonové lubrikační gely a oleje.

Údržba:

Po použití vložku opláchněte v teplé vodě a nechte ji okapat a oschnout. Na čištění vložky nepoužívejte mýdlo. V případě většího znečistění použijte desinfekci. Při čistění je nejlépe vložku z tuby vyjmout a poté opětovně zastrčit zpět.

Pro zachování jemného povrchu je dobré povrch po vysušení posypat pudrem pro Fleshlight, pak zůstane povrch sametově hebký.

Voděodolný - použití ve sprše i vaně.

Příslušenství obsahuje:
  • plastový obal.
  • superskin vložka.
  • Návod pro použití a údržbu.

Barva: Růžová tělová.

Velikost:
  • délka celková 25,4 cm.
  • délka vložky 22,5 cm.

Zajímavost: Nejlepší metoda, jak ohřát vagínu na tělní teplotu, je ponořit Fleshlight na několik minut do teplé vody (nesmí být vařící). Napusťte umyvadlo teplou vodou a vložku Fleshlight do ní ponořte. Jelikož Fleshlight plave, zatižte ji pod vodou. Pro maximální prožitek tepla ze skutečné vagíny, můžete do vody ponořit i tubu s lubrikačním gelem.

Pozor! Ve Fleshlight je zespodu zastrčena plastová trubička kvůli udržení tvaru během transportu, kterou je nutné před prvním použitím vyjmout, jinak může dojít k poranění údu!

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

Fleshlight - Sleeve Warmer
Fleshlight - Sleeve Warmer
799 Kč
Držák Fleshlight Shower Mount
Držák Fleshlight Shower Mount
649 Kč

2994 poboček České pošty Zdarma

Vyzvedněte si objednávku na pobočkách České pošty, diskrétně a levně. Za službu Na Poštu nic zaplatíte.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

copyright © 2012 - 2017 Acebiz s.r.o. - autorská práva   Mapa webu