Poštovné zdarma pro všechny produkty při platbě předem.

Fleshlight Pink Lady Original

Doporučené doplňky:1 599 Kč původně: 1 759 Kč  (ušetříte 10%)
Dostupnost: ihned k odběru 20 ks
    U produktu je doprava zdarma

Fleshlight Pink Lady Original je základním masturbátor pro muže vyrobený z patentem chráněného speciálního materiálu „Super Skin“. Vagína Fleshlight se prodává v několika provedeních, lišících se vložkou, vnitřním tvarem a odlitkem otvoru. Vstup vagíny je pak u některých modelů odlitý přesně podle pysků populárních amerických porno hereček. Více informací naleznete na www.fleshlight.cz.

Vložka Pink Lady Originál má realisticky vytvarované pysky a klitoris. Vnitřní část je tvořena základním a hladkým kanálkem. Tento převratný masturbátor je na trhu od roku 1998. Od této doby přibylo velké množství variací kanálků a komůrek. Délka vložky 22,5 cm a průměr 20 mm.

Ačkoliv se jedná o základní výrobek značky Fleshlight, tak hladký kanálek vytváří příjemnou a dlouhou stimulaci penisu. Stimulace je o několik řádu lepší než neznačkové masturbátory. Naopak oproti jiným řadám značky Fleshlight je stimulace a tím i masturbace celkově nudnější, což je následkem jednoduché vložky. Doporučujeme vyzkoušet vložky ze série Fleshlight Girls Lotus. Výhodou jednoduchého tvaru je naopak snazší údržba díky hladké vložce.

Materiál: SuperSkin.

Provoz:

Doporučeno používat Lubrikační gel Flesh lube na vodní bázi. Nepoužívat silikonové lubrikační gely a oleje.

Údržba:

Po použití vložku opláchněte v teplé vodě a nechte ji okapat a oschnout. Na čištění vložky nepoužívejte mýdlo. V případě většího znečistění použijte desinfekci. Při čistění je nejlépe vložku z tuby vyjmout a poté opětovně zastrčit zpět.

Pro zachování jemného povrchu je dobré povrch po vysušení posypat pudrem pro Fleshlight, pak zůstane povrch sametově hebký.

Voděodolný - použití ve sprše i vaně.

Příslušenství obsahuje:
  • plastový obal.
  • superskin vložka.
  • Návod pro použití a údržbu.

Barva: Růžová tělová.

Velikost:
  • délka celková 25,4 cm.
  • délka vložky 22,5 cm.

Zajímavost: Nejlepší metoda, jak ohřát vagínu na tělní teplotu, je ponořit Fleshlight na několik minut do teplé vody (nesmí být vařící). Napusťte umyvadlo teplou vodou a vložku Fleshlight do ní ponořte. Jelikož Fleshlight plave, zatižte ji pod vodou. Pro maximální prožitek tepla ze skutečné vagíny, můžete do vody ponořit i tubu s lubrikačním gelem.

Pozor! Ve Fleshlight je zespodu zastrčena plastová trubička kvůli udržení tvaru během transportu, kterou je nutné před prvním použitím vyjmout, jinak může dojít k poranění údu!

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

Lubrikační gel Fleshlight Fleshlube 250 ml
Lubrikační gel Fleshlight Fleshlube 250 ml
539 Kč

3055 poboček České pošty Zdarma

Vyzvedněte si objednávku na pobočkách České pošty, diskrétně a levně. Za službu Na Poštu nic zaplatíte.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

copyright © 2012 - 2019 Acebiz s.r.o. - autorská práva   Mapa webu