Poštovné zdarma pro všechny produkty při platbě předem.

Fleshlight Girls Tera Patrick Swallow

Produkt je vyprodán nebo skončil

Fleshlight Girls Tera Patrick Swallow je masturbátor, ve tvaru dámských úst (orál), pro muže vyrobený ze speciálního materiálu 'Super Skin'. Materiál je stejně jako u vaginy Fleshlight podobný lidské kůži a po dostatečné lubrikaci nabídne velmi realistickou stimulaci. Fleshlight je dodáván s vložkou Swallow. Vložka Swallow je navržena tak, aby připomínala co nejvěrněji požitek z orálního sexu. Tento typ vložky je dodáván k porn star z kategorie Fleshlight Girls. V první části vložky je jedna protáhlá komora o velikosti 13 cm a průměru 15-20 mm. Na vstupní části cca 1 cm jsou do kruhu uspořádány kvádrovité výstupky, po nichž následují husté žebrování s postupně se zvětšujícím průměrem. Na konci žebrování je do tvaru prstence naskládáno šest boulovitých výstupků. Na poslední část navazuje kanálek s hladkou stěnou o průměru 10 mm. Délka vložky je celkem 22,5 cm.

Materiál: SuperSkin.

Provoz:

Regulace těsnosti se provádí ve spodní části přivíráním a otvíráním přisávaného vzduchu, který pak vyvolává větší nebo menší podtlak (šroubováním víčka na spodní části).

Jednoduše vložku opláchněte v teplé vodě a nechte ji okapat a oschnout. Na čištění vložky nepoužívejte mýdlo. V případě většího znečistění použijte desinfekci. Při čistění je nejlépe vložku z tuby vyjmout a poté opětovně zastrčit zpět.

Pro zachování jemného povrchu je dobré povrch po vysušení posypat jemně potravinářským kukuřičným škrobem, nebo originál pudrem pro Fleshlight, pak zůstane povrch sametově hebký.

Voděodolný - použití ve sprše i vaně.

Příslušenství obsahuje:
  • plastový obal 'baterka' s víkem.
  • vložka swallow.
  • jednorázový vodní lubrikační gel 10 ml.
  • Návod pro použití a údržbu.

Barva: Tělová.

Velikost:
  • délka celková 25,4 cm, délka Superskin vložky 22,5 cm,
  • průměr vnitřní maximálně 5 - 6 cm,

Nepoužívat silikonové lubrikační gely a oleje. Doporučeno používat Lubrikační gel Flesh lube na vodní bázi.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

Lubrikační gel Fleshlight Fleshlube 250 ml
Lubrikační gel Fleshlight Fleshlube 250 ml
539 Kč

3052 poboček České pošty Zdarma

Vyzvedněte si objednávku na pobočkách České pošty, diskrétně a levně. Za službu Na Poštu nic zaplatíte.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

copyright © 2012 - 2019 Acebiz s.r.o. - autorská práva   Mapa webu