Poštovné zdarma pro všechny produkty při platbě předem.

Fleshlight Blade

Produkt je vyprodán nebo skončil

Fleshlight Blade je kreativní koncept masturbátoru Fleshlight. Základem Fleshlight Blade je odlitek skutečné vagíny vyrobený z materiálu Super Skin, který na dotek připomíná jemnou lidskou kůži. Hlavním rozdílem mezi Fleshlight Originál a Fleshlight Girls je v použití jiného obalu. Obal není v tomto případě vyroben z tvrdého plastu, ale ze speciální pružné gumy tak, aby bylo možné v průběhu použití měnit tlak masturbátoru pomocí ruky. Tím dojde i k sevření vnitřního kanálku a zvýší se tím intenzita stimulace penisu a to v různých bodech stisku. Ve skutečnosti můžete cítit penis přes obal a následně nalézt nejlepší způsob stimulace.

Rukojeť ve tvaru samurajského meče s protiskluzovým povrchem se výborně drží a snadno ovládá. Uvnitř rukojeti se nachází snadno vyjmutelná vložka s materiálem Super Skin. Rozdíl vůči Fleshlight originál je především v tloušťce vložky a tvarování kanálku. Vložka se skládá ze čtyř komor, které jsou drážkovány. Tento profil zajištuje poměrně silný protitlak a zvyšuje stimulaci penisu na maximum. Na spodu rukojeti je malý technický uzávěr sloužící k údržbě. Není tedy určen k regulaci podtlaku jako u Fleshlight Originál.

Pravidelné používání má za následek postupné zlepšení vašeho sexuálního výkonu.

Materiál: SuperSkin.

Provoz:

Doporučeno používat Lubrikační gel Flesh lube na vodní bázi. Nepoužívat silikonové lubrikační gely a oleje.

Údržba:

Po použití vložku opláchněte v teplé vodě a nechte ji okapat a oschnout. Na čištění vložky nepoužívejte mýdlo. V případě většího znečistění použijte desinfekci. Při čistění je nejlépe vložku z tuby vyjmout a poté opětovně zastrčit zpět.

Pro zachování jemného povrchu je dobré povrch po vysušení posypat pudrem pro Fleshlight, pak zůstane povrch sametově hebký.

Voděodolný - použití ve sprše i vaně.

Příslušenství obsahuje:
  • plastový obal.
  • superskin vložka.
  • Návod pro použití a údržbu.

Barva: Růžová tělová.

Velikost:
  • délka celková obalu 22 cm,
  • vhodný pro velikosti penisu do 16-17cm, průměr od 1 do 4,5 cm.

Zajímavost: Nejlepší metoda, jak ohřát vagínu na tělní teplotu, je ponořit Fleshlight na několik minut do teplé vody (nesmí být vařící). Napusťte umyvadlo teplou vodou a vložku Fleshlight do ní ponořte. Jelikož Fleshlight plave, zatižte ji pod vodou. Pro maximální prožitek tepla ze skutečné vagíny, můžete do vody ponořit i tubu s lubrikačním gelem.

Pozor! Ve vagíně Fleshlight je zespodu zastrčena plastová trubička kvůli udržení tvaru během transportu, kterou je nutné před prvním použitím vyjmout, jinak může dojít k poranění údu!

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

Lubrikační gel Fleshlight Fleshlube 250 ml
Lubrikační gel Fleshlight Fleshlube 250 ml
539 Kč

3052 poboček České pošty Zdarma

Vyzvedněte si objednávku na pobočkách České pošty, diskrétně a levně. Za službu Na Poštu nic zaplatíte.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

copyright © 2012 - 2019 Acebiz s.r.o. - autorská práva   Mapa webu