Poštovné zdarma pro všechny produkty při platbě předem.

Desinfekční sprej Fleshwash 100 ml

Produkt je vyprodán nebo skončil

Fleshlight Antibakteriální čistící sprej je vhodný pro veškeré pomůcky Fleshlight. Tento čisticí prostředek ve spreji obsahuje silnou antibakteriální látku triclosan, která zničí veškeré bakterie a zanechá vaši Fleshlight hygienicky čistou.

Fleshlight Antibakteriální čistící sprej je nedráždivý, není mastný a neobsahuje alkohol. Je bezpečný také pro čištění erotických pomůcek vyrobených ze silikonu nebo z latexu.

Návod k použití:
Za účelem dosažení nejlepšího výsledku, umyjte po každém použití nejprve vaši Fleshligh z vnější i vnitřní strany teplou vodou. Poté nastříkejte dostatečné množství Fleshlight čistícího spreje na vnitřní i vnější stranu a nechte uschnout na dobře větraném místě. Po uschnutí výrobku ho poprašte pudrem pro Fleshlight a povrch zůstane jemný a hebký.

Zajímavost:
Triclosan se přidává do mýdel, deodorantů, past na zuby, holicích krémů, ústních vod a čisticích prostředků. Je též napouštěn do čím dál většího počtu spotřebitelských výrobků, například kuchyňských nástrojů, hraček, ložního prádla, ponožek a odpadkových pytlů. Triclosan se ukazuje být účinný ve snižování bakteriální kontaminace rukou a ošetřených předmětech.

Objem balení: 100 ml.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

3055 poboček České pošty Zdarma

Vyzvedněte si objednávku na pobočkách České pošty, diskrétně a levně. Za službu Na Poštu nic zaplatíte.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

copyright © 2012 - 2019 Acebiz s.r.o. - autorská práva   Mapa webu