Poštovné zdarma pro všechny produkty při platbě předem.

Fleshlight - Launchpad (iPad Mount)

Doporučené doplňky:


199 Kč původně: 1 319 Kč  (ušetříte 85%)
Dostupnost: ihned k odběru poslední 1 ks
    Doprava zdarma na vše při platbě předem

Fleshlight Launchpad je ideální společník pro uživatele iPadu a produktů Fleshlight. Spárováním těchto dvou kultovních produktů získáte zcela nový pohled na masturbaci. Fleshlight Launchpad je ideální pomůckou, jak si na dálku hrát s přítelkyní/em, při sledování vašich oblíbených filmů, klipů a scén a zároveň přitom používat produkty značky Fleshlight.

Je vyroben z bezpečné, pružné, rozšiřitelné gumy, která umožňuje snadné vložení a vyjmutí tabletu. Jakmile je tablet umístěn na svém místě, bude při použití stále ve stejné pozici a zároveň umožní kompletní přístup k dotykové obrazovce a ovládacím prvkům, jako je hlasitost apod.

Vyberte si svůj oblíbený produkt Fleshlight nebo Flight a připněte ho pomocí přiloženého neoprenového pásku na suchý zip.

Pomocí odolné rukojeti na obou stranách Fleshlight Launchpad si vychutnáte masturbaci ve zcela nové perspektivě. Vyzkoušejte Fleshlight Launchpad v různých pozicích - další skvělý způsob, jak praktikovat zlepšení vaší sexuální výdrže! Stejně jako u všech produktů Fleshlight, nezapomeňte použít lubrikační gel na vodní bázi Fleshlube.

Po dokončení vyjměte tablet a Fleshlight Launchpad vyčistěte pomocí desinfekce Fleshwash.

Fleshlight Launchpad je kompatibilní s následujícími modely iPadu:
  • iPad čtvrté generace,
  • iPad třetí generace,
  • iPad 2.

Fleshlight Launchpad není kompatibilní s modely iPad Air nebo iPad první generace. iPad je ochranná známka společnosti Apple Inc, registrované v USA a dalších zemích.

Poznámka:
Apple iPad, Fleshlight a Flight výrobky se prodávají samostatně.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

3055 poboček České pošty Zdarma

Vyzvedněte si objednávku na pobočkách České pošty, diskrétně a levně. Za službu Na Poštu nic zaplatíte.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

copyright © 2012 - 2019 Acebiz s.r.o. - autorská práva   Mapa webu