Poštovné zdarma pro všechny produkty při platbě předem.

Fleshjack Dolph Lambert Mouth

Produkt je vyprodán nebo skončil

Fleshjack Boys - Dolph Lambert Mouth je výrobek od firmy Fleshlight určený pro masturbaci. Série Fleshjack cílí na skutečné odlitky mužských křivek, jako jsou didlo (penis), butt (zadek – anální otvor) a mouth (ústa) .

Dolph Lambert působící u BEL AMI sídlící na Slovensku. Studio produkuje gay erotické filmy a fotografie. Většina herců se rekrutuje ze střední Evropy, především z České republiky. Masturbátor je vyroben z patentem chráněného speciálního materiálu „Super Skin“. Materiál Fleshlight si stejně jako lidská kůže drží teplo a při masturbaci po dostatečné lubrikaci je od skutečnosti pocitově k nerozeznání.

Fleshjack Boys - Dolph Lambert Mouth (ústa) je dodáván s vložkou Swallow. Vložka Swallow je navržena tak, aby připomínala co nejvěrněji požitek z orálního sexu. Délka vložky je celkem 22,5 cm.

Materiál: Vložka Superskin, obal ABS plast (neobsahuje ftaláty).

Regulace těsnosti masturbátoru se provádí ve spodní části přivíráním a otvíráním přisávaného vzduchu, který pak vyvolává větší nebo menší podtlak (šroubováním víčka na spodní části).

Údržba: Nejprve se musí vložka vyjmout z platového obalu. Následně se propláchne proudem teplé vody, aby došlo k odstranění veškerých nečistot. Po omytí vložku postříkáme desinfekcí. Dokud vložka neproschne, nedoporučujeme jí vracet do platového obalu.

Pro zachování jemného povrchu je dobré povrch po vysušení posypat pudrem pro Fleshlight, pak zůstane povrch sametově hebký.

Na čištění vložky nepoužívejte mýdlo.

Voděodolný - použití ve sprše i vaně.

Příslušenství obsahuje:
  • plastový obal 'baterka' s víkem,
  • vložka Swallow,
  • jednorázový vodní lubrikační gel,
  • Návod pro použití a údržbu.

Barva: Tělová.

Velikost:
  • celková délka 25,4 cm,
  • délka vložky 22,5 cm.

Po nanesení lubrikačního gelu je Fleshjack příjemně klouzavý.

Nepoužívat silikonové lubrikační gely a oleje.

Provoz: Pozor! V masturbátoru Fleshlight je zespodu zastrčena plastová trubička kvůli udržení tvaru během transportu, kterou je nutné před prvním použitím vyjmout, jinak může dojít k poranění údu!!

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

Lubrikační gel Fleshlight Fleshlube 250 ml
Lubrikační gel Fleshlight Fleshlube 250 ml
539 Kč

3052 poboček České pošty Zdarma

Vyzvedněte si objednávku na pobočkách České pošty, diskrétně a levně. Za službu Na Poštu nic zaplatíte.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

copyright © 2012 - 2019 Acebiz s.r.o. - autorská práva   Mapa webu