Poštovné zdarma pro všechny produkty při platbě předem.

Fleshjack Boys Brent Corrigan Butt

Doporučené doplňky:1 899 Kč původně: 2 399 Kč  (ušetříte 21%)
Dostupnost: ihned k odběru poslední 1 ks
    U produktu je doprava zdarma

Fleshjack Boys Brent Corrigan Butt je výrobek od firmy Fleshlight určený pro masturbaci. Série Fleshjack cílí na skutečné odlitky mužských křivek, jako jsou didlo (penis), butt (zadek – anální otvor) a ústa. Masturbátor je vyroben z patentem chráněného speciálního materiálu „Super Skin“. Materiál Fleshlight si stejně jako lidská kůže drží teplo a při masturbaci po dostatečné lubrikaci je od skutečnosti pocitově k nerozeznání.

Fleshjack Boys Brent Corrigan Butt (análek) je dodáván s vložkou Squeeze. Vložka Squeeze je navržena tak, aby připomínala co nejvěrněji požitek z análního sexu. Na vstupní části je podobně jako u konečníku cca 1 cm široký a 3 cm dlouhý hladký kanálek postupně se měnící z hladkého na texturovaný povrch. Na texturovanou část navazuje vlnitý kanálek imitující střevní smyčky. Délka vložky je celkem 22,5 cm.

Materiál: Vložka Superskin, obal ABS plast (neobsahuje ftaláty).

Provoz: Pozor! V masturbátoru Fleshlight je zespodu zastrčena plastová trubička kvůli udržení tvaru během transportu, kterou je nutné před prvním použitím vyjmout, jinak může dojít k poranění údu!!

Regulace těsnosti masturbátoru se provádí ve spodní části přivíráním a otvíráním přisávaného vzduchu, který pak vyvolává větší nebo menší podtlak (šroubováním víčka na spodní části).

Údržba: Nejprve se musí vložka vyjmout z platového obalu. Následně se propláchne proudem teplé vody, aby došlo k odstranění veškerých nečistot. Po omytí vložku postříkáme desinfekcí. Dokud vložka neproschne, nedoporučujeme jí vracet do platového obalu.

Pro zachování jemného povrchu je dobré povrch po vysušení posypat pudrem pro Fleshlight, pak zůstane povrch sametově hebký.

Na čištění vložky nepoužívejte mýdlo.

Voděodolný - použití ve sprše i vaně.

Příslušenství obsahuje:
  • plastový obal 'baterka' s víkem,
  • vložka Squeeze,
  • jednorázový vodní lubrikační gel,
  • Návod pro použití a údržbu.

Barva: Tělová.

Velikost:
  • celková délka 25,4 cm,
  • délka vložky 22,86 cm.

Po nanesení lubrikačního gelu je Fleshjack příjemně klouzavý.

Nepoužívat silikonové lubrikační gely a oleje.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

Lubrikační gel Fleshlight Fleshlube 250 ml
Lubrikační gel Fleshlight Fleshlube 250 ml
539 Kč

3055 poboček České pošty Zdarma

Vyzvedněte si objednávku na pobočkách České pošty, diskrétně a levně. Za službu Na Poštu nic zaplatíte.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

copyright © 2012 - 2019 Acebiz s.r.o. - autorská práva   Mapa webu