Poštovné zdarma pro všechny produkty při platbě předem.

Doprava

Doprava Česká pošta

Služba Balík Do ruky

Česká pošta - balík do ruky

Česká pošta obvykle doručí přímo do ruky (do místa bydliště, do zaměstnání, na hotel, apod..) adresáta do 24 hodin, resp. do následujícího pracovního dne. Zásilku je možně od okamžiku, kdy je na České poště balík zaveden sledovat systémem Track & Trace. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště. Balík je na poště uložen 7 dní.

Výhody služby Balík Do ruky:

  • adresát si může změnit termín a čas doručení na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice,
  • ve vybraných lokalitách je možnost odpoledního doručování, které Vám předem doručovatel telefonicky oznámí,
  • adresát je informován o doručování balíků prostřednictvím SMS nebo e-mailem.

Služba Balík Na poštu

Česká pošta - balík Na poštu

Česká pošta obvykle doručí balík na jednu z 2600 pošt po celé republice, kterou si zvolíte na nákupním košíku. Zásilku je možně od okamžiku, kdy je na České poště balík zaveden sledovat systémem Track & Trace. Balík je na poště uložen 7 dní.

Výhody služby Balík Na poštu:

  • nižší poštovné,
  • možnost volby pošty, na kterou má být balík doručen,
  • adresát je informován o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště,
  • nemusíte být v určitý čas doma nebo v práci – balík si vyzvednete dle potřeby na zvolené poště,
  • možnost změny cílové pošty na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice - změna je možná jen v den podání zásilky.

U zásilek je garantována 100% diskrétnost!

PPL

PPL soukromá adresa = konec dlouhých front na poště.
Pokud si zvolíte způsob dopravy "Expresní přeprava PPL" čekejte zásilku maximálně do dvou dnů.

PPL

Při volbě způsob dopravy "PPL expresní přeprava" (služba PPL – soukromá adresa) a objednávce erotických pomůcek maximálně do 15. hodin pracovního dne, vám bude zásilka doručena v následující pracovní den. Řidič PPL je povinen pokusit se vás telefonicky kontaktovat (musí učinit minimálně 2 pokusy o kontaktování před doručením) a domluvit s vámi konkrétní čas a místo předání do vlastních rukou. Z tohoto důvodu je nutné, abyste zadali vaše skutečné telefonní číslo.

U řidiče je možnost zaplatit zásilku na dobírku, čili v hotovosti anebo přímo platební kartou. Při platbě kartou se vyhnete nejenom komplikacím s nedostatečnou hotovostí, ale hlavně posílíte svoji bezpečnost. Všechny vozy (cca 780) společnosti PPL CZ budou vybaveny speciálním zařízením, které řidičům umožní přijímat platby pomocí platební karty. Následně bude transakce realizována přes platební terminál pomocí bezdrátového spojení s Českou spořitelnou a.s. Služba je zdarma.

Pohyb zásilky z obchodu Fleshlight.cz můžete sledovat na www.ppl.cz. Stačí zadat do pole zásilky číslo, které dostanete s automaticky zasílaným expedičním e-mailem po zabalení zásilky a jejím předáním dopravci.

Možnost platby kartou

U zásilek je garantována 100% diskrétnost!


copyright © 2012 - 2019 Acebiz s.r.o. - autorská práva   Mapa webu