Poštovné zdarma pro všechny produkty při platbě předem.

Dildo Mr. Limpy - Medium tělový

Doporučené doplňky:449 Kč původně: 499 Kč  (ušetříte 11%)
Dostupnost: ihned k odběru 5 ks
    Doprava zdarma na vše při platbě předem

Dildo Flesh Tome Limpy medium je zcela netradiční hračka od firmy Fleshlight z Ameriky - zvadlé dildo s varlaty z tělového materiálu Real Feel Super Skin jako u masturbátorů Fleshlight. Velice jemný materiál, který je tak měkký, že neudrží ztopořený tvar.

Je to nástroj jak pro dráždění žen, tak si s ním také můžete hrát se svými přáteli třeba v bazénu, jako vtip si jej můžete zastrčit do plavek a nechat kousek koukat, jistě s ním užijete neskutečné příhody.

Můžete jej natahovat, mačkat, kroutit, třást s ním nebo jej věnujte jako žertovný dárek, či jej nechte volně ležet na stole, až pozvete své přátele na kávu, jakmile se přátelé otrkají, uvidíte, že s ním zažijete legrace nepočítaně. Materiál je natolik pružný, že jej můžete natáhnout třeba na 70 cm.

Za účelem dosažení nejlepšího výsledku, umyjte dildo po každém použití teplou vodou. Poté nastříkejte dostatečné množství Fleshlight antibakteriálního čistícího spreje na vnitřní i vnější stranu a nechte uschnout na dobře větraném místě..

Pro zachování jemného povrchu je dobré povrch po vysušení posypat jemně potravinářským kukuřičným škrobem, nebo original pudrem pro Fleshlight a Natur skin, pak zůstane povrch sametově hebký.

Nepoužívat silikonové lubrikační gely a oleje. Doporučeno používat lubrikační gely na vodní bázi.

Barva: tělová.
Délka: 16,5 cm.
Průměr: 3,5 cm.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

3055 poboček České pošty Zdarma

Vyzvedněte si objednávku na pobočkách České pošty, diskrétně a levně. Za službu Na Poštu nic zaplatíte.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

copyright © 2012 - 2019 Acebiz s.r.o. - autorská práva   Mapa webu