Poštovné zdarma pro všechny produkty při platbě předem.

Dildo Mr. Limpy - Extra Small tělový

Doporučené doplňky:369 Kč původně: 399 Kč  (ušetříte 8%)
Dostupnost: ihned k odběru poslední 2-3 ks
    Doprava zdarma na vše při platbě předem

Dildo Flesh Tome Limpy extra small je zcela netradiční hračka od firmy Fleshlight z Ameriky - zvadlé dildo s varlaty z tělového materiálu Real Feel Super Skin jako u masturbátorů Fleshlight. Velice jemný materiál, který je tak měkký, že neudrží ztopořený tvar.

Je to nástroj jak pro dráždění žen, tak si s ním také můžete hrát se svými přáteli třeba v bazénu, jako vtip si jej můžete zastrčit do plavek a nechat kousek koukat, jistě s ním užijete neskutečné příhody.

Můžete jej natahovat, mačkat, kroutit, třást s ním nebo jej věnujte jako žertovný dárek, či jej nechte volně ležet na stole, až pozvete své přátele na kávu, jakmile se přátelé otrkají, uvidíte, že s ním zažijete legrace nepočítaně. Materiál je velice pružný.

Za účelem dosažení nejlepšího výsledku, umyjte dildo po každém použití teplou vodou. Poté nastříkejte dostatečné množství Fleshlight antibakteriálního čistícího spreje na vnitřní i vnější stranu a nechte uschnout na dobře větraném místě..

Pro zachování jemného povrchu je dobré povrch po vysušení posypat jemně potravinářským kukuřičným škrobem, nebo original pudrem pro Fleshlight a Natur skin, pak zůstane povrch sametově hebký.

Nepoužívat silikonové lubrikační gely a oleje. Doporučeno používat lubrikační gely na vodní bázi.

Barva: tělová.
Délka: 8,89 cm.
Průměr: 3,5 cm.

Jana Vízková

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

3055 poboček České pošty Zdarma

Vyzvedněte si objednávku na pobočkách České pošty, diskrétně a levně. Za službu Na Poštu nic zaplatíte.

Zpětný odběr zdarma

Potřebujete reklamovat zboží? Stačí si zavolat a objednat si zpětný odběr zdarma. Kurýrní služba PPL si zboží vyzvedne ve Vámi určený termín.

Vše skladem - zboží přímo od výrobce

Dodávky zboží máme zajištěné přímo od výrobce v nejvyšší kvalitě a nejnovější šarží. Zboží je uchováváno v ochranných obalech proti poškození.

copyright © 2012 - 2019 Acebiz s.r.o. - autorská práva   Mapa webu